Reklama

Kores slaví spotřebitelskou soutěží o 20 tabletů

Společnost Kores Praha letos slaví 20. výročí založení. Spotřebitelská soutěž o 20 tabletů přináší hitparádu fotografií při použití lepicích tyčinek Kores. Běží od začátku září do konce roku a soutěžními produkty jsou všechny gramáže standardních lepicích tyčinek se speciálním přebalem.

Koupí libovolné tyčinky v soutěžním přebalu získává každý možnost soutěžit. Soutěžit můžete vyplněním formuláře a nahráním fotky, na níž je vidět použití soutěžní tyčinky. Všechny soutěžní fotografie budou zveřejňovány na webu Kores-praha.cz a ze všech došlých přihlášek pak v lednu bude vylosováno 20 výherců, z nichž každý získá skvělý tablet.

Lepicí tyčinky Kores lepí všechny druhy papíru, lepenku, fotografie, ale i korek nebo sklo. Tyčinky obsahují jako důležitou přísadu glycerin, který zajišťuje jemné lepení s hladkou a čistou aplikaci. Proto se nemusíte bát rozmazaných žmolků všude kolem a znečištění celé pracovní plochy. Díky originálnímu patentu, mají také inovovaný vysunovací mechanismus zajišťující maximální využití lepidla, jehož jiné tyčinky nemohou dosáhnout. Speciální vzduchotěsné víčko zajišťuje dokonalé uzavření, díky němuž lepidlo nevysychá.

Lepicí tyčinky KORES jsou navíc šetrné k přírodě. Ze 60% jsou vyrobeny z obnovitelných materiálů, neobsahují žádná rozpouštědla ani kyseliny a jsou netoxické. Navíc lepidlo, které se dostalo tam, kam nemělo, snadno odstraníte vodou.

Kores slaví spotřebitelskou soutěží o 20 tabletů

Cena tyčinek v soutěžním balení je stejná jako u běžných tyčinek, a ty jsou dostupné v široké síti papírnictví. Jako podporu propagace soutěže jsou distribuovány POs materiály – plakáty a letáčky, a probíhá také partnerská propagace formou banneru na eshopech.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *