Branding

Lagris mění svou vizuální identitu

Společnost Podravka – Lagris a.s. kompletně mění vizuální identitu své značky Lagris a také podobu její komunikace směrem ke koncovému zákazníkovi. Změna se týká loga společnosti, webu a obalů všech výrobků. Redesign značky proběhne postupně i na Slovensku a v Maďarsku.

Postupné zavádění nových obalů jednotlivých výrobkových řad Lagris začalo v závěru roku 2018. „Dosavadní design našich obalů, který používáme od roku 2009, víceméně stále vyhovoval našim potřebám, ale po téměř deseti letech už potřeboval změnu a celkové omlazení. Původně jsme proto zvažovali pouze lehký refresh, ale první grafické návrhy nás přesvědčily k provedení radikálnějšího kroku celkového omlazení designu včetně loga,“ říká brand manažerka značky Lagris Jana Bartošová.

Na inovovaných obalech se také poprvé objevilo nové logo značky. „Od dosud používaného oválného tvaru loga Lagris jsme se posunuli ke kulatému tvaru, od kterého si slibujeme výraznější viditelnost a lepší rozpoznatelnost na regále,“ doplňuje Jana Bartošová. Motiv krajiny použitý v logu navozuje přímé spojení mezi značkou Lagris a přírodou. Logotyp také doplňuje rok založení značky a též nový firemní slogan „S úctou k přírodě“.

Klíčové komunikační aktivity pro letošní rok směřuje značka Lagris především do online médií, první vlna podpory připravená v souladu s novou vizuální identitou proběhla v březnu, další je plánována na podzimní měsíce. Prostřednictvím sociálních médií však bude značka komunikovat v průběhu celého roku.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *