Reklama

Lidl vyhlásil soutěž pro blogery

Lidl food challenge je kuchařská výzva pro blogery, kterou odstartuje 1. června společnost Lidl. Úkolem blogerů je vymyslet originální letní recept s použitím 3 zadaných ingrediencí. O výherci rozhodne porota ve složení – Roman Paulus, Marcel Ihnačák, Markéta Krajčovičová.

Společnost Lidl se rozhodla oslovit kreativní české blogery a přichystala pro ně už druhou kuchařskou výzvu. Podmínkou je, že recept musí být vytvořen z produktů prodejen Lidl a musí obsahovat 3 zadané ingredience. Originální recept s fotografií pokrmu můžou blogeři zasílat až do 30. června. „Často se nám na Facebooku blogeři chlubí, co u nás koupili za skvělé produkty a vkládají fotky jídel, která z našich surovin vytvořili. Jsou to neuvěřitelně kreativní lidé. Jednu blogerskou výzvu jsme vyzkoušeli už v minulém roce, a protože výsledné recepty byly skvělé a na velmi profesionální úrovni, rozhodli jsme se výzvu zopakovat,“ říká Jitka Vrbová, tisková mluvčí společnosti Lidl.

lidlsoutez

Do první Lidl food challenge na konci loňského roku se s vervou zapojily známé autorky blogů jako Bohyně kuchyně, Kitchenette, Chez Lucie, Meg v kuchyni, Děvče u plotny, S vášní pro jídlo nebo Laskominy od Maryny.

Zaslané recepty budou hodnotit osobnosti spojené s projektem Kuchyně Lidlu – šéfkuchaři Roman Paulus a Marcel Ihnačák a cukrářka Markéta Krajčovičová. Výherce získá kuchařský kurz dle vlastního výběru v pražském hotelu Radisson Blu Alcron pod vedením michelinského kuchaře Romana Pauluse.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *