Služby

Společnost Screenet se stala členem POPAI CE

Asociace POPAI CENTRAL EUROPE má dalšího nového člena a zároveň posilu pro program sekce digitální a multimediální komunikace.

Stala se jím společnost Screenet, spol. s r.o., která je dceřinou společností developera sítě venkovních velkoplošných LED obrazovek First Advertising CZ a.s. Screenet exklusivně zajišťuje funkci obchodního a marketingového zastoupení stejnojmenné sítě. Na trhu DOOH působí od roku 2007, a to ve dvou oblastech: MALLVISION & STREETVISION. Obrazovky společnosti Screenet jsou umístěny na vnějším plášti budov vybraných obchodních center. Devět vlastních velkoplošných LED/SMD obrazovek společnost ovládá online.

POPAI CE sdružuje subjekty, kterých se dotýká oblast in-store komunikace, tzn. ýrobce POP materiálů, dodavatele moderních in-store technologií, agentury, maloobchodníky, zadavatele reklamy, odborná média, vzdělávací instituce apod. Jedním z hlavních poslání POPAI CE je vytvářet komunikační platformu, na které se setkávají zástupci všech těchto subjektů.

Asociace POPAI CENTRAL EUROPE patří k dynamicky fungujícím pobočkám světové POPAI. V  současnosti má 54 členů, kterými jsou významné společnosti působící v oblasti in-store komunikace a retail marketingu.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *