Reklama

Portál Firemnidarky.eu rozjel promo akci KUP DŘÍV, UŠETŘÍŠ VÍC

Webový portál Firemnidarky.eu, partnerský projekt společnosti GEKKO PROMOTION s.r.o., tradičního výrobce a distributora reklamního textilu a firemního oblečení, rozjel podzimní promo akci pro klienty KUP DŘÍV, UŠETŘÍŠ VÍC.

Filozofie promo akce je jednoduchá, stejně jako výběr zboží, objednávka a nákup na portálu – čím dříve nakoupí zákazník vánoční či novoroční dárky pro své klienty, tím více ušetří. Pokud se mu to podaří ještě v měsící září či říjnu, tak dokonce velmi výrazně – při objednávce do konce září stejné zboží přijde o čtvrtinu levněji, do konce října pak o 20 %, v listopadu ušetří 15 a v prosinci už pouze 10 %.

„Rádi bychom motivovali své zákazníky k včasnému výběru dárků pro jejich klienty a klíčové partnery. Pokud o dárcích přemýšlíte s předstihem a ne na poslední chvíli, pak můžete vybrat skutečně něco ojedinělého, šitého na míru, originálně obrandovaného a k tomu ještě jako benefit navíc výrazně uspořit,“ říká Martin Rázek, jednatel společnosti GEKKO PROMOTION.

V nabídce je více než 5 000 produktů, na webu jsou aktuální skladové zásoby pro rychlou orientaci a k dispozici je tým profesionálů, který pomůže vybrat ten nejvhodnější dárek dle individuálních požadavků a přání. K objednávce je možné získat i zajímavý dárek z Benefit programu.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *