On-line

McDonald´s a Forresti představují nové prvky online komunikace

Web McDonald´s v Čechách i na Slovensku Vám umožní vstoupit do McCafé a okusit atmosféru moderní kavárny. K tomu navíc komunikuje slovenský McDonald´s CUP zbrusu novým webem. Česká verze webu známého turnaje se dočkala sezónního redesignu.

Koncept dnes už velmi známých a oblíbených kaváren byl uveden do života v roce 1993 prvním otevřením kavárny v Melbourne. Dnes jsou kavárny McCafé rozšířeny bezmála po celém světě a nabízí sortiment prvotřídní kávy, čaje a kavárenských zákusků. V rámci webů McDonald´s se nyní můžete do McCafé podívat zblízka, projít se po interiéru kavárny a ještě před samotnou návštěvou McCafé se nechat unést tou správnou atmosférou a vůní kávy.

Již patnáctý ročník oblíbeného fotbalového zápolení letos poprvé komunikuje vlastním webem na Slovensku. Česká verze webu dostala tradičně nový sezonní redesign postavený na atraktivní grafice, motivačních textech a přehledně prezentovaných informacích.

Virtuální prohlídku i weby McDonald´s CUP kompletně realizovala pro McDonald´s internetová agentura FG Forrest. Vzájemná spolupráce McDonald´s a Forrestů trvá od roku 1999 a na jejím základě bylo realizováno mnoho úspěšných projektů pro podporu online komunikace společnosti McDonald´s.

“Projekty pro společnost McDonald´s jsou pro mě vždy výzvou a při jejich realizaci lze práci občas nazvat koníčkem. Projekty resp. jejich výstupy mají vždy jasný cíl a pro jeho naplnění je někdy potřeba shodit masku projektového manažera a vžít se do role zákazníka a s tímto pohledem k projektu přistupovat. Výsledky práce na projektech tohoto typu mne tedy vždy vrátí více energie než je do nich nutno investovat a to je pak radost pracovat“, hodnotí spolupráci Michaela Švíková, Project Manager společnosti FG Forrest.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *