Marketing

Podpora malého a středního podnikání v ČR má své místo na Internetu

Na adrese www.isbusiness.cz byl spuštěn projekt ISBusiness (Informace a Služby pro Business) zaměřený na podporu podnikání malých a středních firem v České republice. Jeho prostřednictvím získají firmy efektivní nástroje pro svůj úspěšný podnikatelský rozvoj – informace, poradenství, zvýhodněné produkty a další služby.

První vlna portfolia produktů a služeb ISBusiness pokrývá hlavní potřebu každé úspěšné firmy – prodat vlastní zboží. Z toho důvodu je možné na www.isbusiness.cz nalézt:

  • obchodní informace pro vyhledávání potenciálních klientů a lepší práci se stávajícími,
  • reklamní a marketingové služby umožňující oslovení potenciálních klientů s nabídkou,
  • finance a pojištění pro úspěšné financování a zajištění vlastního podnikání,
  • internetové služby pokrývající veškeré potřeby ohledně připojení k internetu,
  • elektronický obchod jako další prodejní kanál,
  • speciální nabídku serveru, internetového připojení, elektronického obchodu a informačních služeb za velmi výhodných podmínek.

„Velkou výhodou projektu je spojení všech aplikací do jednoho místa. Podobné projekty na trhu se specializují pouze na dílčí oblasti. Například na věrnostní programy, na mikroplatební systém či katalogové poskytování produktů a služeb. Při navrhování systému jsme zohledňovali připravenost systému na rychlé rozšiřování o další služby. Flexibilita ISB je předpokladem úspěchu projektu z dlouhodobého hlediska. Do konce roku plánujeme implementovat leasingové a splátkové moduly,“ komentuje Michal Skrbek, manažer projektu ISBusiness.

Systém je zajišťován jedním z nejbezpečnějších řešení v Evropě – elektronickým podpisem a know-how společnosti I.CA (První certifikační autorita). Vedle I.CA do projektu vstoupila společnost INTEL jako garant dodávek kvalitních počítačů obsahujících výkonné čipy Intel. Skupina ČSOB zajišťuje finanční a pojišťovací služby primárně pro malé a střední společnosti. Společnost NEXTRA vstupuje do systému jako poskytovatel služeb ISP (Internet Service Provider) a ASP (Application Service Provider – možnost pronájmu aplikací přes Internet).
Celý systém připravila společnost NetCentrum, provozovatel portálu CENTRUM.CZ. Projektem ISB a jeho propojením s portálem rozšiřuje NetCentrum své služby pro uživatele o nástroje pro podnikání a vstupuje tak do B2B.

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!