Reklama

Dárek pro klienty k oslavě 18. narozenin Auto ESA

Auto ESA nabízí ojeté automobily za polovinu jejich původní ceny. Každý den jsou vybrány vozidla různých značek a modelů z nabídky 1300 aut, které je možné ten den zakoupit za poloviční cenu. Akce platí při koupi vozidla na úvěr, poskytnutý finančními partnery Auto ESA. RPSN úvěrů se v průměru pohybuje pod 20 %.

Například Ford Mondeo TDCi z roku 2005 s původní cenou 164 900,- Kč je v nabídce za 82 450,- Kč. Vozidlo je placeno úvěrem od společnosti Essox. Například při 20% akontaci 16 420,- Kč a výše úvěru 65 690 Kč a délce úvěru 36 měsíců činí měsíční splátka 2 870,- Kč a RPSN jen 19,78%., celková splatná částka je tak 103 320,- Kč Při nákupu je možné si vybrat výhodné pojištění od největších pojišťoven.

Pro srovnání: ceny současných běžných úvěrů od nebankovních finančních institucí mají RPSN (tedy roční procentní sazbu nákladů) mezi 25 – 60%, ceny úvěrů od bankovních finančních institucí se pohybují mezi 15 – 30%, aktuální nabídka úvěrů Auto ESA se pohybuje pod 20%.

„V rámci oslav 18 let od vzniku Auto ESA jsme se rozhodli dát naším zákazníkům malý dárek a nabídnout jim možnost si koupit kvalitní ojetý vůz za skvělou cenu s velmi nízkými splátkami,“ říká Marcela Pikalová, ředitelka rozvoje finančních služeb Auto ESA. „Financováním koupě vozu na splátky výslednou cenu podle typu finančního produktu navýší, ale naše současná nabídka je v porovnání s ostatními prodejci jak ojetých, tak nových vozů velmi výhodná,“ dodává Marcela Pikalová.

Při nákupu zboží, např. bílé techniky, spotřební elektroniky nebo vybavení domácnosti, na úvěr je běžné, že v rámci splátek je zaplaceno podle výše akontace a délky splácení o něco vyšší cena. Na stejném principu fungují všechny úvěry, jako hypotéky, nebo spotřebitelské či překlenovací úvěry od všech tradičních bank. Výhodou je, že zákazník potřebuje ve chvíli zakoupení produktu jen část hotovosti a platí velmi nízké měsíční splátky. Zbylou hotovost je možné použít na jiné účely, před Vánocemi například na dárky.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *