Reklama

Vánoční soutěž: Bolek naděluje s augmented reality

Pořádat vánoční soutěž umí každý, ale využití tzv. Augmented Reality není v českých zeměpisných šířkách právě častým jevem. T-Mobile jako první operátor přináší svým zákazníkům hru, která je založena právě na rozšířené realitě. Na základě snímání speciálního AR kódu se budou o stříbrné a zlaté neděli nadělovat chytré telefony.

Jak to bude fungovat?

Středobodem všeho je speciální kód tzv. AR marker. Ten je k mání na www.t-mobile.cz/vanocnidarky nebo na facebookovém profilu T-Mobile. Po stažení a vytištění už nic nebrání hře o telefony. Kdo si nemůže kód vytisknout sám, ať zamíří do prodejen T-Mobile – na zadní straně brožury Prosincové menu najde vše potřebné.

Pak stačí jen počkat na poslední dvě adventní neděle – 11. a 18. prosince – nastartovat počítač, připojit se k internetu a před zapnutou webkameru umístit AR kód. Speciální aplikace na stránkách www.t-mobile.cz/vanocnidarky se postará o „přečtení“ a každý účastník formou videovzkazu bez mrknutí oka zjistí, zda se může těšit na chytrý telefon, nebo si štěstí sedlo jen o jedno místo vedle.

Kdo vyhrává?

Princip je křišťálově jednoduchý – cenu získává každý 10 000. účastník. Respektive jeho kód musí být „přečten“ jako 10 000., 20 000., 30 000. v pořadí atd. Počet předložení kódu není během dne nijak omezen, záleží jen na odhodlání každého soutěžícího. Od šesté hodiny ranní až do půlnoci může pokoušet paní Štěstěnu.

A nadílka?

Každou soutěžní neděli bude ve hře 21 telefonů – deset a deset kousků Nokie 500 a Samsungu Galaxy Ace. A také jeden zbrusu nový iPhone 4S. Celkem za dva víkendy tedy 42 přístrojů.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *