Branding

Hotel Augustine Prague představuje značku Kerstin Florian

Zástupci hotelu Augustine Prague, jednoho z předních pětihvězdičkových deluxe hotelů v Praze, který je součástí sítě luxusních hotelů Rocco Forte, představili svou novou luxusní lázeňskou kosmetiku, oceňovanou značku Kerstin Florian. Již více jak třicet let patří Kerstin Florian k předním světovým kosmetickým značkám používaných v lázeňství. Ačkoliv jsou její produkty dobře známy na trhu luxusní kosmetiky po celé Evropě, Americe a Blízkém Východě, na trhu v České republice se objevuje vůbec poprvé.

Elena Bakholdina, manažerka Spa hotelu Augustine říká: „Každý v týmu Augustine Spa se snaží následovat motto společnosti Rocco Forte, jež zní: přinášet jednoduchý luxus jak ve službách, tak v produktech. Strávili jsme mnoho času nad hledáním té pravé značky, jež odpovídá našemu přesvědčení, a jsme si jisti, že produkty Kirsten Florian budou pro naše klienty představovat významnou změnu.”

Hlavní filozofií značky Kerstin Florian, jež je postavena na základních kamenech vnitřní rovnováhy, k níž přispívá zdravá výživa, pravidelné cvičení, klid mysli a péče o pleť a tělo, je heslo “vnější krása, vnitřní zdraví”. Značka Kirsten Florian se může pochlubit používáním těch nejlepších surovin, jež evropská příroda nabízí, od minerální vody, bahna, mořských řas, po kaviár a esenciální oleje, používané pro výrobu a rozvoj těchto oceňovaných produktů. Pečlivě navržené procedury zajišťují viditelné výsledky, zatímco individuálně navržené programy pro zdravý životní styl, jež si klienti odnášejí s sebou domů, fungují jako skvělé prostředky pro nalezení vnitřní energie, zdravější vzhled a harmonii těla a duše.

Spa hotelu Augustine představuje ve spojení se značkou Kerstin Florian perfektní kombinaci díky své nabídce klidného a relaxačního prostředí, jež snoubí luxus s dostupností. Široká nabídka služeb zahrnuje osobní trénink, konzultaci s výživovým specialistou, nebo služby vyškolených terapeutů, jež zaručí tu nejlepší efektivitu používaných produktů. Samotné produkty jsou také v prodeji na recepci Spa. Členství v Augustine Spa nabízí neomezené využívání fitness a Spa zařízení, 20% slevu na veškeré procedury a produkty ve Spa, 20% slevu v Lichfield Restaurant, Café & Bar a St. Thomas Brewery Bar a další výhody jako jsou jednodenní vstup měsíčně pro hosta nebo volný vstup na skupinové aktivity, jako jsou jóga nebo pilates.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *