On-line

Seznam.cz kompletně mění tvář serveru Sfinance.cz

Sfinance.cz nově nabízí možnost srovnání nabídek finančních produktů. Prvotní nabídka se týká havarijního pojištění a povinného ručení, a to od všech pojišťoven, které je u nás nabízí. Uživatelé si zde mohou porovnat ceny jednotlivých finančních institucí, nebo se začíst do hodnocení jednotlivých nabídek. Sfinance.cz totiž nabízí i přehlednou analýzu informací, které jsou běžně součástí smlouvy. Vybírat je tedy možné nejen podle ceny, ale například i podmínek pojištění. Smlouvu pak lze rovnou on-line sjednat, a to ještě za podmínek výhodnějších než jinde.

„Našim cílem je maximalizovat úspory a výhody pro všechny uživatele serveru Sfinance.cz. Podařilo se nám uzavřít smlouvy se všemi pojišťovnami, které u nás mají pojišťovací licenci na povinné ručení. Jsme schopni garantovat nejlepší ceny na on-line trhu. Navíc je vše rychlé a pohodlné. Například pro sjednání povinného ručení stačí pár minut – po té, co vyplníte on-line formulář, dostanete obratem do e-mailu potvrzení i zelenou kartu. Navíc máme připravené telefonní operátory, kteří jsou schopni odpovídat případné dotazy a pomoci s procesem vyplnění formuláře,“ popsal jednoduchost nové služby Martin Špaček z Financial Solutions and Services, která zajišťuje chod nově upraveného serveru Sfinance.cz.

Nové Sfinance.cz také nabízí možnosti úspor v oblasti energií. I zde funguje speciální kalkulačka, která porovná nabídky různých energetických společností. Uživatelům navíc zdarma zařídíme veškerou administrativu spojenou s případným přechodem k jinému poskytovateli energie. Uživatelé tak mohou jednoduše během pěti minut ušetřit v řádu stovek až několik tisíců korun.

„Sfinance.cz jsme chtěli upravit tak, aby služba více odpovídala našim ostatním oborovým službám. Podařilo se nám najít partnera, který byl kromě srovnání cen schopen vyjednat i lepší podmínky s dodavateli a zajistit celý proces on-line sjednávání smluv. Věřím, že naši uživatelé ocení, že si mohou ceny nejen porovnat, ale rovnou si i danou službu sjednat. Vše navíc zařídí on-line bez zbytečného opouštění pohodlí vlastního domova,“ doplnil Michal Černík, produktový manažer oborových služeb, Seznam.cz.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *