On-line

eSpolupráce přichází s vylepšeným systémem

Jeden z největších affiliate programů v České republice – eSpolupráce.cz, kompletně mění svůj systém, který je nově postaven na špičkové platformě Hasoffers. Mezi hlavní novinky patří možnost samoobslužného ovládání kampaní a zásadní zpřehlednění správy a ovládání reklamních kampaní a jejich vyhodnocování.

„Rozhodli jsme se pro kompletní rekonstrukci systému a přechod na nejmodernější platformu HasOffers, která přinese našim partnerům přehlednější rozhraní, lepší vyhodnocení kampaní a nové reklamní formáty.“ říká Arnošt Machytka, ředitel divize Lead Generation společnosti Elephant Orchestra, která portál eSpolupráce.cz provozuje.

eSpolupráce.cz je affiliate program, který byl spuštěn v roce 2009 a od té doby se stal jedním z největších affiliate programů v ČR – aktuálně má tisíce partnerů, kterým je každý měsíc vypláceno několik milionů korun.

Mezi hlavní produkty, které lze prostřednictvím eSpolupráce.cz nabízet, patří pojištění, hypotéky a půjčky. Neomezuje se ale pouze na finanční sektor, stále se rozšiřující nabídka zahrnuje také segmenty cestování, energií a slevových serverů.

Nově byl zprovozněn také program „doporuč a získej odměnu“. Partneři, kteří tímto způsobem do eSpolupráce přivedou nové klienty, budou navždy dostávat 5 % z jimi vydělaných provizí.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *