Reklama

Bridgestone sponzoruje závody Světového poháru v alpském lyžování

Společnost Bridgestone Europe podepsala sponzorskou smlouvu platnou pro většinu závodů Světového poháru v alpském lyžování (Audi FIS Alpine Ski World Cup).

Bridgestone je podle této smlouvy hlavním partnerem 34 závodů Světového poháru v alpském lyžování, které se uskuteční během sezóny 2011/2012 v devíti evropských zemích – v Rakousku, Finsku, Francii, Německu, Itálii, Slovinsku, Norsku, Švédsku a Švýcarsku.

Nepřehlédnutelná přítomnost značky

Součástí dohody je umístění loga značky v prostoru startu, na brankových vlajkách a dresech sportovců. Bridgestone plánuje optimalizovat viditelnost loga pomocí banerů podél trati a nabídkou pohostinného zázemí pro VIP hosty a velkoobchodních marketingových programů.

Cílem společnosti Bridgestone je vytvořit spojení mezi vrcholovými zimními sporty a rozsáhlou nabídkou prémiových zimních pneumatik Bridgestone. Zimní sporty se v Evropě těší velkému zájmu fanoušků a zejména přenosy ze závodů Světového poháru v alpském lyžování jsou hojně zastoupeny v programech evropských televizí.

Integrovaná strategie pro zimní pneumatiky

Sponzorství je součástí integrovaného celoevropského produktového a marketingového přístupu zaměřeného na další posilování rostoucího prodeje zimních pneumatik Bridgestone.

Bridgestone vytvořil v úzké spolupráci s předními automobilovými výrobci řadu zimních pneumatik založených na nejmodernějších technologiích. Výrobní řada nyní zahrnuje pneumatiky pro všechny myslitelné evropské podmínky od proměnlivých, mírnějších zim až po drsné severské klima. Testování probíhá na novém zimním zkušebním polygonu společnosti Bridgestone Europe ve Vidselu v severním Švédsku a rovněž na japonském ostrově Hokkaido.

Silná produktová kompatibilita

Nejvyšší světová soutěž v disciplínách alpského lyžování představuje dokonalou platformu k propagování vynikajících vlastností prémiových zimních pneumatik Bridgestone v Evropě. Tento dynamický sport klade důraz na stejné výkonové parametry jako produkty Bridgestone, a to na ovladatelnost, rovnováhu, bezpečnost a přilnavost.

Sponzoring v České republice

Také v České republice se společnost Bridgestone CR stala od letošního roku partnerem reprezentace České republiky v alpském lyžování a současně začala její spolupráce s Ondřejem Bankem, jedním z nejúspěšnějších českých reprezentantů v alpském lyžování. Bridgestone zajišťuje dodávky pneumatik pro vozový park Svazu lyžařů České republiky a českého reprezentačního týmu. Pro Bridgestone v České republice je podpora lyžování otázkou prestiže a velmi dobrou příležitostí pro prokázání mimořádných vlastností produktů této značky v praktickém provozu na zasněžených i zledovatělých cestách evropských hor.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *