Reklama

KM BETA oslovuje bytová družstva se zvýhodněnou nabídkou stavebních materiálů

Více než 30 tisíc bytových družstev, společenství vlastníků a navíc firem zabývajících se revitalizací bytových domů osloví v příštích dnech společnost KM Beta a.s., největší český výrobce betonové střešní krytiny, zdicích systémů a maltových a omítkových směsí. Zásilky, které poputují do všech krajů České republiky, budou obsahovat návrh řešení častého problému se zatékáním do ploché střechy spolu se zvýhodněnou nabídku stavebních materiálů KM BETA. Výrobce adresátům přislíbil slevu na materiál KM BETA ve výši 30 % a k tomu odborný technický stavební dohled zdarma. Prvních 5 zájemců získá výkonný notebook.

Častým problémem bytových domů s plochou střechou je zatékání dešťové vody. KM Beta a.s., tradiční český výrobce betonové skládané krytiny, nabízí řešení pomocí nové šikmé střechy, která zatékání vyloučí a navíc umožní další využití půdních prostor. KM Beta navíc vyvinula originální řešení odvodnění střech bytových domů, které spočívá v tom, že šikmá střecha není z vnější strany opatřena podokapními žlaby a svody. Srážková voda se skrz odvodňovací tašku KM BETA dostává do skrytého okapového systému pod střechou. Výhodou skrytého odvodnění střechy je především absence nutnosti údržby a čištění okapových žlabů od listí a nečistot ve výškách. Stavba bez žlabů a svodů navíc neláká zloděje kovů.

Obálka každé zásilky obsahuje osobní dopis, leták s vizuály navrženého řešení, technickou příručku a odpovědní zásilku hrazenou společností KM Beta a.s. Přípravu zásilek i jejich rozeslání zajišťuje pro společnost KM Beta a.s. pražská agentura AG Geronimo s.r.o.

Každý zájemce, který se ozve do 30. 4. 2012 získá automaticky dárek. Rychlým zájemcům, kteří smlouvu na dodávku uzavřou do konce roku 2013, je navíc určena také sada exkluzivních výhod, a to:

30% sleva na veškerý materiál KM Beta použitý při výstavbě nové střechy (při zakázce v hodnotě 800 tisíc Kč je to 240 tis. Kč – platí pro nové střechy i rekonstrukce, s podstřešním odvodňovacím systémem i bez něho)
poradenství a odborný stavební dohled KM Beta v hodnotě 30 tisíc Kč zcela zdarma
prvních 5 klientů s kvalifikovanou poptávkou na patentovaný odvodňovací systém získá výkonný notebook od společnosti Hewlett Packard!

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *