Služby

Skupina VEOLIA VODA obnovuje placení přes terminály SAZKY

Skupina společností VEOLIA VODA a SAZKA sázková kancelář, a.s., se dohodly, že obnoví spolupráci v oblasti plateb za spotřebu vody přes terminály Sazky. Zákazníci mohou pomocí platebních dokladů s čárovým kódem u Sazky platit od 19. března letošního roku.

„Možnost placení faktur nebo záloh za vodné a stočné pomocí čárového kódu byla našimi zákazníky velmi oblíbena, zvláště díky široké dostupnosti terminálů a jednoduchému způsobu úhrady. Věříme, že služby budou brzy využívat nejen zákazníci, kteří na ni byli zvyklí, ale že přiláká také nové zájemce“, říká Marcela Dvořáková, výkonná ředitelka marketingu a komunikace společnosti VEOLIA VODA ČESKÁ REPUBLIKA, a.s.

„Vítáme společnost VEOLIA VODA do stále rostoucí rodiny našich obchodních partnerů a věříme, že všichni její klienti budou se službami na našich terminálech spokojeni. Naše portfolio služeb je tak prakticky ve stejné podobě jako loni před insolvencí a nyní už se můžeme plně soustředit na zcela nové projekty a partnery,“ říká Jana Studničková, marketingová a obchodní ředitelka společnosti SAZKA sázková kancelář.

V oblasti neloterních produktů poskytuje Sazka v současné době tyto služby: dobíjení kreditů mobilních telefonů, prodej vstupenek, hotovostní platby (placení faktur, pojištění a složenek) a supercash (zprostředkování plateb za nákupy zboží a služeb prostřednictvím internetu).

– red –

Čtěte také