Reklama

Vodafone cílí v nové kampani na firemní zákazníky

Vodafone spustí od 2. dubna kampaň na službu Kancelář online, která kombinuje mobilní a pevné připojení k internetu se vždy aktuálním softwarem Microsoft Office 365.

Vodafone spustí od 2. dubna kampaň na službu Kancelář online, která kombinuje mobilní a pevné připojení k internetu se vždy aktuálním softwarem Microsoft Office 365. Cílem kampaně je oslovit firmy, které by rády využívaly kvalitní kancelářské programy, ale nechtějí investovat větší částky do pořizování softwaru a dokupování aktualizací. Kampaň poběží do konce května v tisku, rádiu, online médiích a outdoorových médiích.

„S novou kampaní na službu Kancelář online se chceme zaměřit na menší a středně velké společnosti. Díky tomuto produktu zákazník získá IT služby jako v „business třídě“. Nabídku proto symbolizuje postava letušky,“ říká Markéta Moreno, ředitelka pro značku, komunikaci a zákaznickou zkušenost.

ATL a BTL kampaň pro Vodafone realizovala agentura Team Red a online kampaň agentura Advertures.

Microsoft Office 365 si mohu zákazníci pořídit u Vodafonu samostatně, nebo za zvýhodněnou cenu v kombinaci s mobilním a pevným připojením k internetu.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *