Komunikace

Mobilní nápojové batohy k dispozici v ČR

Mobilní nápojové batohy společnosti S9 Company, které obdržely již v roce 2001 hlavní nominaci v soutěži Zlatá Koruna POPAI EUROPE CZ vyráží do akcí.

Společnost S9 Company nabízí svým klientů jak pronájem, tak prodej Mobilních nápojových batohů (MNB), které lze použít v rámci jakékoliv akce. Ve světě se MNB osvědčily např. v rámci sportovních akcí či veletrhů. Nápoje mohou být čepovány jak zdarma, což využívají většinou společnosti, které nápoje vyrábí, nebo za poplatek. To je zcela na rozhodnutí prezentující se společnosti. Tuto službu využívají společnosti z různých oborů jako je kosmetika, automobilový, textilní či obuvnický průmysl apod.

„MNB jsme tuto zimu využili u vleku, kde stojí lidé, kteří se rádi zahřejí nápojem, aniž by opustili frontu, v které čekají na vlek. Sešli jsme se s velkým zájmem o tuto službu. Nové formy prezentace prostřednictvím MNB jsou v ČR na samém začátku, ale i přesto věříme, že osloví marketingové oborníky natolik, že tuto netradiční možnost prezentace v budoucnosti rádi využijí. Jak lépe můžete veřejnost oslovit než jí poskytnout v pravou chvíli to, co v dané chvíli nejvíc potěší“: informuje Soňa Podušková ředitelka společnosti.

I rádio City již přišlo na to, že nejlépe veřejnost osloví podáváním potravin na frekventovaných místech. Oni sázejí na potěšení snídaní, podobně jako S9 Company na podávání teplých nápojů v zimě či chlazených v létě. Proto je S9 Company již na příští sezónu v jednání s několika provozovateli vleků a na léto s vytipovanými koupališti, na kterých budou v rámci objektu podávat chlazené nápoje. MNB si u S9 Company mohou společnosti na tato místa pronajmout včetně promotéra i nápojů.

„Jsme rádi, že tuto formu prezentace se již rozhodla využít společnost Walmark, která u nás MNB zakoupila. Věříme, že investice, kterou do Mobilních nápojových batohů vložila brzy přinese své výsledky“ dodává Soňa Podušková.

Více informací:
www.s9company.cz/batohy

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *