Služby

Zásilkovna.cz s Lejlou Abbasovou pomáhají africkým dětem

Společnost Zásilkovna.cz podpoří společný charitativní projekt Lejly Abbasové a Njovu o.p.s. v rámci netradičního spojení internetového obchodu a logistiky s neziskovou organizací. Zakoupením afrických šperků a doplňků z e-shopu www.imana.cz může každý přispět na dobrou věc, pomoci africkým dětem a díky Zásilkovně ušetřit za poštovné.

Zásilkovna.cz poskytne zcela zdarma veškeré logistické služby a výdejní i podací místa pro společný projekt nadačního fondu Lejly Abbasové Asante Kenya a neziskové organizace Njovu o.p.s. 

 „Neziskový projekt imana.cz nás oslovil především tím, že nabízí své zboží prostřednictvím internetového obchodu, což je u neziskových projektů zatím ne zcela tradiční cesta. E-shopu imana.cz poskytneme veškeré služby Zásilkovny bezplatně, tj. kompletní distribuci produktů, možnost vyzvednutí výrobků v celé své síti výdejních míst Z-point na území Česka a Slovenska a veškeré doplňkové služby včetně reklamačního asistenta,“ vysvětluje Simona Kijonková, marketingová manažerka Zásilkovny a dodává: „Vzhledem k poštovnému zdarma si může něco malého objednat skutečně každý a přispět tak celou částkou na pomoc africkým dětem.“

Internetový obchod imana.cz nabízí českým zákazníkům originální africké šperky a doplňky z Keni a Zambie. Veškerý výtěžek z prodeje šperků a doplňků z e-shopu www.imana.cz putuje na podporu rozvojových vzdělávacích projektů v těchto dvou zemích.

Obě organizace se zaměřují na pomoc sociálně slabým africkým dětem na území Keni a Zambie.

Nadační fond Asante Kenya aktuálně spolupracuje s 12 projekty v Keni. V Keni podporuje hlavně vzdělanost dětí, aktuálně se podílí se na výstavbě pěti škol, zřizuje internetovou kavárnu e-Afric@ Cyber Café a také pomáhá dívkám snažícím se uniknout před ženskou obřízkou. Více informací naleznete na www.asantekenya.org a facebooku.

 „Vzhledem k tomu, že nadační fond Asante Kenya funguje na dobrovolnické bázi, jsme nesmírně vděčni za každou pomoc, která nám ušetří finanční prostředky. Už samotný e-shop Imana.cz jsme dostali v rámci sponzoringu zdarma. Teď pro změnu díky Zásilkovně ušetří také koncový klient, který tak bude moci utratit na Imana.cz více peněz a tím tak ještě více pomoci všem našim projektům“, říká zakladatelka Asante Kenya Lejla Abbasová.

Nezisková organizace Njovu o.p.s. se zaměřuje na rozvojovou pomoc v jihoafrické Zambii. Dlouhodobými projekty poskytuje zázemí sociálně slabším dětem. Mládež a dospívající získají na vytvořených středních školách odborné vzdělání, které zvýší jejich šanci uplatnit se na trhu práce. Více informací naleznete na www.njovu.cz.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *