On-line

Společnost hybris spustila provoz tržiště hybris Extend

Společnost hybris, poskytovatel vícekanálového obchodního a komunikačního softwaru, oznámil uvedení produktu hybris Extend – nového internetového tržiště poskytujícího zákazníkům okamžitý přístup k plně certifikovaným partnerským aplikacím, nejlepším ve své kategorii, ke službám s přidanou hodnotou a k doplňkovým obchodním řešením, která jsou všechna optimalizována pro spolupráci s obchodní platformou hybris.

Uvedení tohoto nového úložiště aplikací ve stylu portálu znamená, že zákazníci mohou dolaďovat a optimalizovat své řešení hybris pro zvýšení výnosů, zlepšovat dojem zákazníků nebo podněcovat inovační vícekanálové obchodní a komunikační iniciativy bez zbytečného rizika nebo složitosti. V současné době hybris Extend pokrývá aplikace v oblastech jako jsou například analýzy, kanály, občanská a společenská oblast, obsah, plnění, infrastruktura, marketing a komunikace, platby a daně, personalizace a vyhledávání a navigace.

Pomocí distribučního portálu hybris Extend „v aplikačním stylu“ mohou zákazníci konfigurovat přídavná řešení, která nejlépe vyhovují jejich potřebám nebo vertikálnímu oboru, a mohou okamžitě objevovat všechny přidané prvky a funkce, které mohou partneři hybris přinášet do jejich podnikání.

Ariel Luedi, generální ředitel společnosti hybris, v souvislosti s uvedením hybris Extend uvedl: „Hybris Extend představuje důležitý vývoj pro naše zákazníky a partnery i pro nás. Nabízí zákazníkům jedinečné možnosti integrace, poskytuje jim přímý přístup k předem integrovaným partnerským řešením. Hybris Extend přidává hodnotu nad rámec našeho obvyklého partnerského programu ISV, protože poskytuje přímý přístup k těmto doporučovaným partnerským řešením. Když jsou nyní všechny tyto informace k dispozici na jednom místě, naši zákazníci vidí celý rozsah možností, které mají k dispozici, a mohou si vybrat další aplikace, které se nejlépe hodí pro uspokojení jejich potřeb, čímž získají ještě větší hodnotu z našich řešení hybris. Toto nové tržiště také umožní našim partnerům maximalizovat výhody jejich vztahu se společností hybris.“

Pomocí hybris Extend mohou zákazníci a integrátoři systémů vyhledávat v seznamu doporučených partnerů, kteří jsou všichni předními hráči na svých trzích. Výběr konkrétních partnerů umožňuje uživatelům prohlížet si podrobné údaje o integracích a aplikacích nebo o společných zkušenostech s integrací, což všechno pomáhá zákazníkům a integrátorům systémů snižovat projektové náklady, zkracovat dobu realizace a vylepšovat své obchodní řešení hybris se všemi přídavnými funkcemi, které potřebují.

„Spustili jsme provoz hybris Extend proto, abychom uspokojili rostoucí poptávku zákazníků po celosvětově dostupných řešeních na klíč, která zvyšují hodnotu využitelnosti v čase jejich investice do hybris. Nyní mohou zákazníci rozšířit platformu hybris a přizpůsobit ji přesně svým požadavkům,“ říká Patrick Ferdig, ředitel oddělení Global ISV Partnerships ve společnosti hybris.

Tržiště hybris Extend poskytuje zákazníkům a integrátorům systémů jistotu. Vědí totiž, že mají přístup k nejlepším partnerským řešením ve své kategorii, která prošla přísným certifikačním procesem. V nadcházejících měsících bude dostupný katalog aplikací rozšířen, neboť hybris nadále zvyšuje počet svých partnerů. Nedávné přírůstky do ekosystému ISV hybris zahrnují Bazaarvoice, dynaTrace a Jirafe.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *