On-line

Invia.cz spouští první nákupní klub v ČR zaměřený na exkluzivní nabídku zájezdů

Cestovní agentura Invia.cz dnes na českém trhu spouští první nákupní klub s názvem Travelon, zaměřený na cestování. Jeho členové budou moci využít exkluzivní nabídky cenově výhodných zájezdů, hotelů a letenek od renomovaných cestovních kanceláří. Nakupujícím bude navíc k dispozici tým expertů, který odborně poradí s výběrem vhodného pobytu.

Soukromý online nákupní klub Travelon každý týden nabídne svým členům asi 10 exkluzivních zájezdů. Tyto pobyty jsou pečlivě vybírány a sestavovány vyškoleným týmem odborníků. Nabídka zájezdů je přitom výhodnější než v běžných prodejních sítích na trhu a je časově omezena. Členové klubu ke každému pobytu získají slevu, nadstandardní cestovatelské výhody či bonusovou službu, jakou je například výhled na moře či fakultativní výlet zdarma. Zájezdy bude možné zakoupit prostřednictvím cestovní agentury Invia.cz.

„Přestože v zahraničí mají nákupní kluby zaměřené na prodej zájezdů velký úspěch, na českém trhu něco takového zcela chybělo. Proto jsme se rozhodli spustit klub Travelon a umožnit tak i českým turistům vybírat z vysoce kvalitních pobytů za zvýhodněných podmínek,“ uvedl Michal Tůma, marketingový ředitel cestovní agentury Invia.cz, která je jedničkou českého trhu v oblasti prodeje zájezdů přes internet. „Odborníci budou každý týden aktualizovat nabídku. Členové klubu tak mají jistotu, že se jedná o nejzajímavější pobyty na trhu s vysokou kvalitou služeb. Počet členů je omezený, aby nedocházelo k vyprodání nabídek. Lidé si budou moci prostřednictvím klubu zajistit i výhodné ubytování v hotelích a letenky,“ doplnil Tůma s tím, že  obdobný projekt online nákupního klubu zájezdů brzy spustí i na Slovensku a v Maďarsku.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *