banner_left
banner_right
Reklama

Starobrno nabízí 140 litrů piva za písničku

Netradičním způsobem se pivovar Starobrno rozhodl do svých narozeninových oslav zapojit brněnské hudebníky a širokou veřejnost. Každý, kdo pošle video s vlastní písní k jeho 140. narozeninám, se může zapojit do soutěže, jejíž hlavní cena je příznačná: 140 litrů piva.

Vybrané příspěvky pak budou zařazeny do internetového hlasování, v němž vítěznou píseň vybere veřejnost. Písnička následně zazní v rámci Dne otevřených dveří, který pivovar na Mendlově náměstí tradičně pořádá první zářijovou sobotu.

„V rámci dne otevřených dveří a oslav jsme připravili speciální narozeninový dort. A k dortu prostě písnička patří,“ vysvětluje Silvie Jacquesová z pivovaru Starobrno, která má pořádání Dne otevřených dveří na starosti a dodává: „Protože jsme velmi muzikální národ, rozhodli jsme se, že pro soutěž oslovíme nejen hudebníky, ale i širokou veřejnost.“

A proto může každý, kdo je dostatečně odvážný a chce ukázat svůj hudební talent, uložit svoje video-přání na server uloz.to a odkaz ke stažení poslat na adresu soutez@starobrno.cz. Uzávěrka pro zaslání soutěžních příspěvků je v neděli 26. srpna. Bližší informace a aktuality budou uváděny na facebookové stránce Starobrna. Kompletní pravidla soutěže jsou dostupná na odkazu bmpr.cz/soutez.htm.

Letošní Den otevřených dveří se uskuteční 1. září v areálu pivovaru Starobrno na Mendlově náměstí. Vstup je zdarma a návštěvníci se mohou těšit na řadu atrakcí a soutěží. Letos poprvé vystoupí na akci zahraniční kapela – N.O.H.A. Velkou novinkou bude využití tankového piva a rychlovýčepů, které mají zajistit zkrácení čekání na občerstvení. Dne otevřených dveří se každoročně zúčastní okolo 10.000 návštěvníků.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *