On-line

Kosmetika Weleda s novým webem

Nová grafika, přehledné členění, jednodušší orientace na stránkách a možnost okamžitého nákupu produktů přes vlastní e-shop. Takto by se daly shrnout hlavní výhody nových webových stránek kosmetické firmy Weleda.

Inovované stránky přinášejí také více informací o přírodních produktech Weleda, včetně jejich složení a účincích jednotlivých rostlin. Návštěvníci inovovaného portálu také uvítají možnost vyhledávače prodejních míst kosmetiky Weleda v blízkosti zadané adresy.

„Pro nový vzhled a celkovou inovaci stránek jsme se rozhodli především z důvodu zlepšení našich služeb pro zákazníky. Na nových stránkách je mnohem snazší registrace do našeho klubu Weleda, stejně tak jsou dostupnější informace o našich produktech či přímý nákup na e-shopu Weleda,“ vysvětluje Radek Paulín, marketingový manažer firmy Weleda a dodává: „Svěží grafika, větší přehlednost stránek a další vylepšení jsou „dárkem“ pro naše zákazníky. Díky jednodušší editaci a variabilitě nám nový web umožňuje operativnější změny obsahu stránek a doplňování aktualit. Věříme, že se nové provedení bude líbit.

Kromě informací o produktech, firmě a jejím fungování je na nových stránkách také více prostoru také pro klíčové rostliny, ze kterých se přípravky vyrábějí a popis jejich pěstování, účinků, atd. Další praktickou novinkou portálu je přehled prodejních míst, rozlišený dle druhu (lékárna, drogerie, klubová prodejna) nebo jako nejbližší místo v okolí zadané adresy do vyhledávače.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *