Reklama

Vánoční kampaň Vodafonu s Liškou a kaprem

Vodafone doprovodí nedávno představené Férové tarify, které jako jediné na českém trhu účtují po sekundách, v předvánoční době další reklamní kampaní.

Ta stále zůstává spojená se světem hasičů a hlavním protagonistou, Pavlem Liškou, v jehož podání přinášejí Vánoce nečekaná překvapení. V kampani ho doplní i Jakub Prachař, Vojtěch Dyk a František Soukup, a to opět v roli dobrovolných hasičů.

Součástí kampaně jsou dva TV spoty s ryze českou atmosférou, které natočil David Ondříček. Režisér kladl při natáčení důraz především na autenticitu a reálnost herectví. V tom mu výrazně pomáhal právě herec Pavel Liška, který se během natáčení více než pětkrát ponořil do studené vody v kádi na kapry. Voda měla pouze okolo 15 stupňů Celsia, protože v kádi bylo několik živých kaprů. Při natáčení se pracovalo s pravými vánočními kapry ze sádek z Jižních Čech. Pavel Liška záběry točil výhradně sám, bez použití dubléra. Natáčení probíhalo během dvou podzimních dní v obci Chyňava na Berounsku.

První spot k vánoční kampani můžete vidět na: www.youtube.com/watch?v=40opE3jVPCU&feature=youtu.be .
Kampaň z dílny agentury McCann Digital startuje 15.11. a objeví se prostřednictvím mediální agentury OMD v TV, rádiu, printu, online a OOH.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *