On-line

Seznam.cz inovuje Sbazar.cz

Seznam.cz se rozhodl vzít si doposud outsourcovanou službu Sbazar.cz čistě pod svá křídla. Spolu s tím službu upravil a pro uživatele výrazně zjednodušil.

Sbazar.cz má mnohem jednodušší a pro uživatele přehlednější podobu. Stává se z něj ryze nabídkový web. Každý registrovaný uživatel služeb Seznam.cz (tedy každý, kdo má na Seznam.cz svoji e-mailovou adresu či registraci do nějaké ze služeb) tam může velice snadno a bezplatně během několika minut vložit inzerát na věc či službu, které chce nabídnout. Z původní verze webu bylo ořezáno zadávání poptávek a aukce. Ty jej pouze komplikovaly. Sbazar.cz tak nyní nabízí fotografie věcí na prodej s popisem přehledně na jedné stránce.

Fotografie produktu samozřejmě není nezbytnou součástí inzerátu, ale rozhodně pomůže k jeho lepší viditelnosti, a tím i rychlejšímu prodeji dané věci. K zadání inzerátu tak uživatel potřebuje pouze přihlašovací údaje na Seznam.cz. Vložení inzerátu je zcela zdarma. Pokud má uživatel zájem o zviditelnění inzerátu, může si jej zakoupit za několik korun. Tím zvýší pravděpodobnost, že potenciální zájemci nabídku spatří. Daný inzerát bude zvýrazněn tlapkou a zajistí se jeho pomalejší propadávání mezi ostatními, které jsou jinak řazeny dle času vložení tak, aby se nahoře objevovaly ty nejnovější. Výhodou nové podoby webu Sbazar.cz také je, že po kliknutí na uživatelské jméno prodávajícího najdete na jedné stránce přehledně všechny jím nabízené věci k prodeji.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *