banner_left
Reklama

Nová Octavia a Rapid zvou na čtvrtý ročník zimního ŠKODA Parku

Nová ŠKODA Octavia se stane hlavní hvězdou ŠKODA Parku 2013. Již počtvrté uvidí české hory výjimečný mix jízdních zážitků, zimních radovánek a zábavy pro celou rodinu pod širým nebem.

Součástí programu je i letos tipovací soutěž o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma. Roadshow s vozy ŠKODA 4×4 navštíví mezi 19. lednem a 2. březnem 2013 deset lyžařských středisek na území ČR. Ve srovnání s minulými ročníky představí ŠKODA v rámci zimní roadshow ŠKODA Park hned čtyři různé modely. Vedle statické prezentace modelů Octavia a Rapid se „naživo“ představí vozy s pohonem všech kol Superb 4×4 a Yeti 4×4. S nimi se návštěvníci budou moci zúčastnit testovacích jízd a ocenit tak jejich schopnosti při jízdě na sněhu.

V zimním ŠKODA Parku bude otevřen i ŠKODA Butik – zóna věnovaná ŠKODA Originálnímu příslušenství a dárkovým předmětům. Vystavený sortiment bude možno objednat ze ŠKODA E-shopu za zvýhodněných podmínek.

V rámci zimního ŠKODA Parku se uskuteční koncert skupiny Nightwork, připravena je tipovací soutěž o zapůjčení vozu Citigo na 9 měsíců zdarma a proběhne také celá řada zábavných dovednostních soutěží pro děti i dospělé. Soutěžit se bude například v rychlosti nasazování sněhových řetězů, ve střelbě na elektronického hokejového brankáře či v atraktivní dětské soutěži „Chyť si svého Yetiho“. Celým programem budou provázet moderátoři Adéla Gondíková a Martin Dejdar.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *