Služby

Tipsport dává do hry vůz Aston Martin

Sázková kancelář Tipsport, jednička na českém trhu kurzových sázek, spustila pro své klienty unikátní soutěž o vůz Aston Martin V8 Vantage S Coupe v hodnotě přes 3 miliony korun.

Soutěž nese název Sázkařský maraton a zapojit se do ní může každý, kdo si až do 27. října 2013 vsadí 42 dní v řadě bez přerušení, a to vždy alespoň za 100 korun. Není přitom rozhodující, zda je vsazený tiket výherní či nikoliv. Do soutěže se přitom automaticky započítávají všechny druhy sázek, tedy klasické tikety z pobočky, LIVE sázky i sázky podané přes internet. Každý, kdo doběhne alespoň jeden maraton, postupuje automaticky do kvalifikace závěrečného turnaje, v němž se bude hrát o zmíněný automobil. Jméno vítěze dosud nejhodnotnější ceny v historii Tipsportu bude oznámeno 23. prosince 2013.

Vůz Aston Martin si vybrali sami sázkaři v hlasovací anketě, které probíhala na webových stránkách Tipsportu. „Do hlasování se celkem zapojilo téměř 36.000 uživatelů, necelých 10.000 z nich přitom hlasovalo pro Aston Martin. Poslední místo v anketě obsadila Lada Niva s přípravou na rádio a přívěsným vozíkem v ceně, pro kterou ale překvapivě hlasovalo 2.881 sázkařů,“ doplňuje s úsměvem marketingový ředitel Tipsportu Marek Mičkal. Stříbrnou příčku v hlasovací anketě obsadil vůz Mercedes-Benz S 500, v poli poražených pak kromě ruského vozu zůstaly i takové značky jako Porsche Cayenne, Maserati Gran Turismo či Range Rover Autobiography.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *