Marketing

Potřebujete zvýšit důvěryhodnost své firmy? Nechte ji certifikovat!

Díky udělenému certifikátu můžete zaručit svým klientům svou solventnost, důvěryhodnost nebo dynamický rozvoj vlastních tržeb. Udělení příslušného certifikátu vám pomůže při navazování nových obchodních styků i upevnění těch stávajících. Přečtěte si, jaké certifikáty můžete nechat své firmě udělit.

Výhody certifikace vlastní firmy

  • záruka dobrého ekonomického postavení a seriózního přístupu ověřená nezávislou firmou – vyplatí se při styku s vašimi stávajícími i potenciálními klienty
  • větší šance na přidělení dotací nebo zisk úvěrů a hypoték
  • zvýšení povědomí o firmě nejen na tuzemském trhu, ale ve výsledku v rámci celého Evropského společenství
  • snadný nákup databází firem přes internetový e-shop
  • váš certifikát bude zanesen do všech databází firem, které na trhu spravuje společnost Soliditet – mj. do databáze firem Albertina, kterou používají pro prověřování nových klientů velké bankovní a finanční instituce i menší podnikatelé

Základní druhy certifikátů

Ocenění AAA
Jde o mezinárodní certifikát hodnocení důvěryhodnosti firem. Je přidělován na základě unikátního firemního ratingu. První nezávislý AAA certifikát byl udělen v roce 1908. Od té doby si získal jméno zejména po západní Evropě, a jeho logo na stránkách vašeho webu může usnadnit vašim klientům rozhodování o navázání spolupráce.

Registr solventních firem
Nezávislý certifikát ověřující solventnost vaší firmy, ale především – zaručuje váš solidní a lidský přístup ke klientovi. Vhodný pro firmy, které si zakládají na dobrém obchodním jménu a good will (zahrnuje mimo jiné dobré vztahy se zákazníky, i zaměstnanci firmy a vysokou kvalitu poskytovaných služeb).

Dynamická firma
Pro firmy, jejichž tržby prokazatelně dynamicky rostou a pohybují se na trhu minimálně dva roky. Nejsnazší způsob, jak dát o svých výsledcích vědět dalším zákazníkům.

Spolehlivě platící firma
Obchodním partnerům i svým zaměstnancům tímto zaručujete, že nemáte žádné problémy s tzv. cash-flow, což je (jednoduše řečeno) ekonomický ukazatel včasnosti vašich plateb.

Zjistěte nezávazně, zda máte na certifikaci nárok

Pokud vás některý z certifikátů zaujal, pak si můžete snadno ověřit, zda na jeho udělení má vaše firma nárok, a to přímo na stránce www.certifikacefirem.cz.

– red –

Čtěte také