Reklama

Copy General koupil společnost Aktina Kontakt

Copy General Onsite Services kupuje firmu Aktina Kontakt. Akvizicí s etablovaným specialistou na marketingovou komunikaci posílí zejména své služby pro firmy v oblasti direct mailových řešení. K podpisu smlouvy došlo 26. března.

“Akvizicí společnosti Aktina Kontakt chceme posílit svou pozici na stále konsolidovanějším trhu. Věříme, že spojením stávajících obchodních aktivit Aktiny s širokou nabídkou našich vlastních služeb nabídneme zákazníkům nové možnosti v oblasti klientské komunikace i běžných tiskových služeb. Jsme přesvědčeni, že spojením obou subjektů budeme schopni rychle využít potenciálu, který tato společnost vytvářela po dlouhou dobu své existence na českém trhu,” říká jednatel společností CGOS a Copy General Roman Petr.

„Poslední dobou se intenzivně věnujeme problematice marketingové komunikace a hledáme stále nové technologie, které nám umožní nabídnout nové služby a postupy. Zároveň jsme si uvědomili, že potřebujeme posílit v oblasti tradičního direct mailu, který jsme dělali do nedávna spíše okrajově. Nákupem Aktiny jsme se posunuli hodně dopředu,“ doplňuje marketingový ředitel CGOS Martin Hofmeister.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *