Reklama

OC Šestka provětrá jarní šatník

Móda na každém kroku čeká na ty, kteří po 25. dubnu zavítají do Obchodního centra Šestka na Praze 6. Právě ten den zde proběhne slavnostní otevření nové prodejny vyhledávané značky H&M, která na 1500 čtverečných metrech v 1. patře OC nabídne kvalitní a trendy módu pro všechny generace, včetně dětí. „Jde o převratnou změnu a zásadní rozšíření sortimentu módy a módních doplňků – v přáních našich zákazníků se značka H&M objevovala nejčastěji,“ říká Barbora Frydrychová, marketingová manažerka OC Šestka.

A protože s nastalým jarním počasím je zapotřebí razantně provětrat šatník, připravilo OC Šestka několik motivačních projektů. Po celý víkend 27. až 28. dubna bude v ruzyňském centru k dispozici známá módní stylistka Kristyna Poliček, která od 11 do 17 hodin zájemcům bezplatně poradí, jak nejlépe a nejvýhodněji nakoupit oblečení, ve kterém se na jaře rozhodně neztratí. S ohledem na očekávaný zájem však bude nutná registrace na e-mailu facebook@ocsestka.cz.

„Styling a poradenství se zdaleka netýká jen účesu, make-upu nebo finančních otázek. Stále více zákazníků využívá odborné poradenství i v případě investic do svého šatníku. Šetří tím čas i peníze a navíc se v kostce dozví vše o aktuálních nebo očekávaných trendech,“ dodává Barbora Frydrychová, která otevření H&M a jarní kampaň zaměřenou na módu nechala doprovodit vizuály a rozsáhlou outdoorovou kampaní ve stylu Marilyn Monroe. A nejen to: ve čtvrtek 25. dubna bude OC Šestka dobré sousedské vztahy s obyvateli Prahy 6 utužovat prostřednictvím guerilly a samplingu v okolí stanice metra Dejvická! Více na www.ocsestka.cz.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *