Reklama

T-mobile se stal oficiálním partnerem Českého olympijského týmu

T-Mobile se stal oficiálním partnerem Českého olympijského týmu. Partnerství je uzavřeno do roku 2016, operátor tedy doprovodí české sportovce na OH v Soči a v Rio de Janeiru. Vedle dlouholeté podpory české fotbalové reprezentace jde o další významnou aktivitu společnosti T-Mobile na poli sportu.

„Olympiáda spojuje celý národ, fanouškům přináší nezapomenutelné zážitky a sportovce motivuje k co nejlepším výkonům. Stejně tak my prostřednictvím svých služeb spojujeme lidi a umožňujeme jim komunikovat, bavit se a sdílet své zážitky,“ vysvětlila rozhodnutí operátora podpořit právě olympijský tým Markéta Vychytilová, manažerka sponsoringu a akcí T-Mobile.

„Komunikace je v dnešním světě základ. T-Mobile to ví lépe než kdo jiný, je inovativní a udává v této oblasti trendy. Hledá stále nové výzvy, což má společné se sportovci. Těším se na vzájemnou spolupráci i společné projekty,“ řekl Jiří Kejval, předseda Českého olympijského výboru.

Partnerství se primárně týká dvou sportovních svátků: XXII. zimních olympijských her v ruském Soči (2014) a Her XXXI. olympiády v brazilském Rio de Janeiru (2016). T-Mobile v jeho rámci vybaví sportovce svými službami a pro fanoušky připraví celou řadu aktivit, které jim zpříjemní zážitky z olympiády.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *