On-line

Dalším plnohodnotným virtuálním operátorem v síti Vodafonu se stal DH Telecom

Vodafone poskytl svoji síťovou infrastrukturu dalšímu plnohodnotnému virtuálnímu operátorovi. Stal se jím DH Telecom. Služby společnost plánuje spustit v průběhu léta 2013.

<img src="http://www.mano.cz/pictures/a5133.jpg“ style=“ float: right; margin: 7px“>

„Spoluprací se společností DH Telecom pokračujeme v naplňování naší dlouhodobé strategie podpory plnohodnotných virtuálních operátorů na českém trhu. Hlavní přínosy naší spolupráce s DH Telecom vidím v jejich potenciálu oslovit specifické tržní segmenty nabídkou služeb postavených na inovativních řešeních,“ říká Colin Shea, viceprezident pro strategii, plánování a regulaci Vodafonu.

„Díky svým technologiím a inovativním přístupům vytvoří DH Telecom nový trh pro předplacené velkoobchodní mobilní služby, speciálně zaměřené na menšinové trhy v České republice. Vodafone nám poskytl sít nejnovější generace, flexibilní přístup při jednání a technické implementaci,“ uvedl Vincent Charollais, CEO společnosti DH Telecom.

Cílovou skupinou nového virtuálního operátora budou především podnikatelé a operátoři, kteří chtějí spustit předplacené (nebo tarifní) hlasové a datové mobilní služby pro své vlastní klienty. DH Telecom je připravený poskytnout řešení na míru pro potenciální virtuální operátory nebo prodejce za extrémně krátký čas. Dodávka SIM karet bude moci být uskutečněna již pár týdnů po podpisu smlouvy.

-red-

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *