ICT

e-Fractal podepsala partnerskou smlouvu s americkou společností SMS@ctive

Společnost e-Fractal s.r.o., jedna z nejdynamičtěji se vyvíjejících technologických firem na českém trhu, dnes oznámila podepsání exkluzivní partnerské smlouvy se společností SMS@ctive Technologies Corp., která se specializuje na poskytování SMS propojení a vývoj obsahu pro bezdrátová zařízení.

e-Fractal do spolupráce vstupuje se svou unikátní sadou produktů SMS Touch (www.smstouch.com), určenou pro integraci SMS komunikace přímo do uživatelského prostředí klientských aplikací a pro budování vysoce propustných serverových SMS řešení. SMS@active bude zajišťovat propojení sítí a doručování krátkých textových zpráv. Společnou investicí je vývoj, implementace a nasazení komunikačního řešení zaměřeného do oblasti mobilních operátorů, poskytovatelů SMS bran, korporátních i individuálních uživatelů.

Komunikační prostředí navržené pro tuto spolupráci bude zahrnovat komunikační centra s celosvětovým pokrytím mobilních sítí a mezisíťovou podporu, která propojuje různé messagingové platformy. Primárním zájmem je propojení www, WAPu, SMS, emailu a dalších služeb. Pro individuální klienty je připraveno komunikační rozhraní zahrnující osobní messagingové služby a mobilní zábavu.

„Jsem velmi potěšen naším spojením se společností e-Fractal s.r.o. a těším se na rozšiřování našeho podnikání v oblasti bezdrátových aplikací upravených podle skutečných potřeb zákazníků“ uvedl Arshad Shah – prezident a CEO společnosti SMS@ctive u příležitosti oznámení spolupráce.

„Exkluzivní kontrakt nám přináší okamžitý přístup našich produktů na celosvětové trhy. Současně získáváme i propojení do obrovského množství již existujících mobilních sítí,“ prohlásil Ing. Jiří Berger, M.B.A. – výkonný ředitel společnosti e-Fractal. „Partnerství je o to cennější, že naším partnerem je americká veřejně obchodovaná společnost se skvělým týmem profesionálů a širokou škálou obchodních kontaktů,“ doplnil.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *