ICT

Adastra ohlašuje akvizici firmy Dataware

Adastra Corporation ohlašuje akvizici 100% podílu ve firmě Dataware s.r.o. Akvizicí se posílí postavení Adastry jako největšího specializovaného dodavatele služeb Data Warehousingu, Business Intelligence a Customer Intelligence na českém trhu.

Kombinovaný obrat firem v oblasti služeb datové integrace dosáhne cca 250 milionů Kč. Dataware bude nadále působit pod vedením stávajícího managementu jako samostatná firma plně vlastněná firmou Adastra Corporation.

„Akvizicí Dataware naplňujeme v ČR naši vizi budování nejvýznamnější firmy poskytující služby integrace dat. Vítáme tým Dataware a těšíme se na společnou práci,“ řekl Jan Červinka, generální ředitel, Adastra Corporation.

„Kromě růstu v ČR pokračujeme v expanzi v Severní Americe a Německu. Věříme, že silnější Adastra bude pro naše zákazníky znamenat ještě kvalitnější služby a přístup ke konsolidované bázi profesionálních konzultantů v oblasti DW/BI,“ dodal Jan Červinka.

„Spojení s Adastrou pro nás znamená kvalitativní skok v oblasti know-how a služeb našim zákazníkům,“ řekl Roman Danel, generální ředitel, Dataware. „Kombinace Adastry a Dataware je silným spojením, ze kterého budou těžit především naši zákazníci.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *