ICT

Slovenské telekomunikácie si za dodavatele kontaktního centra zvolily společnost Avaya

Avaya, celosvětový lídr v oblasti řešení podnikových sítí a služeb, byl selektován společností Slovenské telekomunikácie, a. s. předním poskytovatelem telekomunikačních služeb, pro zřízení špičkového kontaktního střediska v nově vybudovaném centru Slovenských telekomunikácií v Košicích. Řešení dodané Slovenským telekomunikáciám společností Avaya umožní podstatně zvýšit celkovou efektivitu tohoto kontaktního střediska.

”Zákaznické centrum firmy Avaya výrazně zkrátí vyřizování všeobecných dotazů našich zákazníků i dobu potřebnou pro poskytování informací o produktech Slovenských telekomunikácií,“ prohlásil Ron Weintraub, ředitel pro zákaznickou péči a fakturaci. “Systém také umožní zjednodušení poskytování služeb, zkvalitní technickou podporu, kterou poskytujeme našim zákazníkům a umožní nám rychleji reagovat na všeobecné dotazy a podle potřeby zjišťovat podrobnější informace o fakturaci.“

Základem tohoto kontaktního střediska je Avaya Call Processing Server G3r a špičkový software CRM (Customer Relationship Management), jehož součástí je i automatické přepojování hovorů (Automatic Call Distribution). Software ACD společnosti Avaya směruje hovory k pracovníkům kontaktního centra nebo na interaktivní hlasový systém Avaya, který umožňuje, aby zákazníci získali odpovědi i na složité dotazy svojpomocně. Mezi další prvky patří Avaya CMS (Call Management System, systém správy hovorů), zásluhou kterého lze sledovat a vykazovat výkon zákaznického střediska a to jak v reálném čase, tak historicky. Systém pro řízení kvality (QMS, tj. Quality Management System) dodá technologický partner Avaya, společnost NICE. Systém QMS bude provádět správu provozu kontaktního centra a bude zajišťovat informace o příchozích hovorech a výkonu střediska, čímž přispěje ke zvýšení jeho efektivity.

Kontaktní středisko Avaya Call Centre Solution a řešení Siebel eCommunications 2000 CRM budou součástí zákaznické péče a vyúčtování. Oba systémy budou pracovat pod operačními systémy HP Unix a Windows NT s klienty PC.

Celé řešení zjednoduší zpracování požadavků, s nimiž se na Slovenské telekomunikácie obracejí jejich zákazníci, umožní přechod z vyúčtování na základě tarifních impulsů k vyúčtování na základě skutečně provolané doby a zkrátí dobu potřebnou pro uvedení nových produktů.

Čtěte také