Komunikace

Reed Exhibitions nabízí nejmodernější veletržní areál v Evropě

14. ledna příštího roku bude oficiálně otevřen nový vídeňský veletržní areál. S výstavní plochou 60 000 m2 a špičkovým vybavením, do kterého bylo investováno téměř 200 milionů EUR, bude patřit k nejmodernějším v Evropě.

Jedná se o unikátní projekt, z 95 % financovaný městem Vídní a spolkovou zemí, kteří sami o sobě žádné veletrhy nepořádají. Prostřednictvím společnosti Reed Exhibitions, exkluzívním pořadatelem veletrhů ve Vídni, se tak tento veletržní prostor může stát místem prezentace české ekonomiky na rakouském trhu. Jak uvedl Johann Jungreithmair, ředitel této přední firmy pořádající odborné veletrhy, ročně navštíví veletržní akce Reed Exhibitions ve Vídni, Salzburgu i Linci okolo 300 000 návštěvníků z řad odborné veřejnosti a vystavuje na nich více než 9 000 firem z 50 zemí.

„Rakousko je prostředníkem v kontaktu mezi členskými zeměmi EU a kandidátskými zeměmi. Naše akce pořádáme vždy tam, kde je to pro daný obor nejvýhodnější.“ řekl Jungreithmair a hned druhým dechem dodává nespornou výhodu odborného veletrhu, jakou je možnost osobního kontaktu s partnerem.

Pro úplnost dodáváme, že účast českých a slovenských firem na rakouských veletrzích zajišťuje agentura Progres Partners Advertising, jejichž nejvýznamějším projektem ve spolupráci s Reed Exhibitions je topenářský veletrh Aquaterm, který má již 11 let trvající tradici a je největším v této oblasti.

– vg –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *