ICT

Česká technologie dobyla Kanadu a Spojené Státy

Společnost Ticketpro a.s., provozující počítačovou síť pro prodej vstupenek v ČR oznamila, že v pondělí 20. října, po více než dvou letech příprav, zahájil svojí činnost člen rodiny Ticketpro sídlící v Montrealu, Ticketpro Kanada.

„Poté, co jsme otevřeli v únoru tohoto roku Ticketpro Hungary, se nám podařilo exportovat naši aplikaci – Ticketsoft, na další místa tentokrát amerického kontinentu – Las Vegas (Nevada), Catalina (California), Dallas (Texas), Norfolk (Virginia) a nejnověji Montreal (Kanada), kde jsme také pomáhali při slavnostním otevření.“, řekl Serge Grimaux, zakladatel společnosti.

Během několika posledních let pracoval tým programátorů Ticketpro Software na vývoji Ticketsoftu. Převratný software poskytuje společnostem prodávajícím vstupenky precizní marketingové nástroje, které odpovídají potřebám všech pořadatelů a promotérů událostí všeho druhu.

Ticketpro Kanada se tak v pondělí 20. října 2003 stalo exkluzivním prodejcem vstupenek na mezinárodní jazzový festival v Montrealu, frankofonní jazzový festival v Montrealu, vstupenek do Club Soda, Cabaret du Plateu, Medley, Metropolis, Spectrum, do divadla Outremont, divadla Olympia a dalších významných kulturních míst.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *