ICT

Staropramen.cz, nový web společnosti Pivovary Staropramen

Společnost ET NETERA, přední český dodavatel e-business řešení, vytvořila a spustila internetovou prezentaci produktů Staropramen (www.staropramen.cz) společnosti Pivovary Staropramen a.s.

Cílem společnosti Pivovary Staropramen bylo vytvořit webové stránky, které budou virtuálním „světem Staropramenu“, kam neodmyslitelně patří produkty Staropramen Světlý, Ležák, Granát a Černý. Na stránkách dále návštěvníci najdou například informace o letošní roadshow Staropramen Chlapark, o Slavnostech pivovaru Staropramen v Praze s pozvánkou na příští rok a odkazy na značkové hospody společnosti..

„Stránky jsou zpracovány v neotřelém designu a věříme, že se budou uživatelům líbit,“ řekl Petr Ungerman ze společnosti Pivovary Staropramen. „Prezentaci jsme postavili na vlastním redakčním systému, který umožňuje bez jakýchkoliv technických znalostí spravovat obsah, zobrazení jednotlivých stránek i fotogalerie a to vše v uživatelsky příjemném prostředí,“ dodala Anna Krejčí, Project Manager firmy ET NETERA.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *