ICT

Další aliance významných e-shopů

Společnosti Internet Mall, a.s. a Zero One, s.r.o. uzavřely dohodu o marketingové spolupráci. Společnost Zero One, s.r.o. zařadí svůj internetový obchod showpark.cz (donedávna e-store.cz) do nákupní galerie Internet Mall. Ve všech internetových obchodech Internet Mall jsou umístěny vzájemné odkazy.

Obdobným způsobem se nákupní galerie Internet Mall již v únoru letošního roku rozšířila o obchody Multimarket.cz a Kosmas.cz. „Ukázalo se, že je to cesta správným směrem. Zákazníci oceňují především šíři nabídky a Internet Mall je pro ně garantem, že o ně bude dobře postaráno. Hudbu a film jsme v nákupní galerii postrádali a místo nákladného a neefektivního budování vlastního obchodu jsme dali přednost partnerství s odborníky, kteří v tomto oboru podnikají již řadu let.“ uvádí Ondřej Fryc, předseda představenstva akciové společnosti Internet Mall.

„Těmito formami spojení se snažíme usnadnit zákazníkům orientaci na internetu a zejména doporučit kvalitní, renomované a spolehlivé obchody.“ dodává Ivan Varhaník, zástupce provozovatele obchodu showpark.cz.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *