ICT

CNC se stala partnerem společnosti Polycom pro východní Evropu

Společnost CNC Praha, vedoucí tuzemský dodavatel technologií pro týmovou spolupráci na dálku, byla jako zatím jediná společnost v regionu východní Evropy oceněna certifikátem Polycom Certified Reseller.

Pro získání certifikátu musí společnosti splňovat náročná kritéria v oblasti technických znalostí, musí mít vybudovanou špičkovou servisní síť s garancí obnovení funkčnosti do 6 hodin a samozřejmě dosahovat určitého obchodního obratu. „Blahopřejeme, jste zatím jediní, kdo tuto úroveň ve východní Evropě dosáhli. Pouze certifikovaný partner má v projektech nárok na naši plnou technickou a obchodní podporu,“ řekla Fatiha Lafkar, Polycom EMEA.

„Videokonference už dávno není jen přenos obrazu a hlasu. Důležitá je v současnosti možnost sdílení aplikací na dálku, možnost prezentace počítačových výstupů, sdílení tabule, sčítaní hlasovaní, přenos obrazu z technologických zařízení, vícebodové spojení videokonferenčních účastníku společně s účastníky na telefonu a podobně,“ přiblížil směr vývoje videokonferenčních řešení Patrik Korž, technický ředitel společnosti CNC. Bezpečnost sítí neznamená pouze firewall, ale kompletní správu, monitoring, okamžitý zásah s odstraněním bezpečnostního rizika a školení personálu uživatele. CNC zajišťuje svým zákazníkům také servisní zásah na libovolném místě v Česku, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku, Rumunsku a Bulharsku. „Kvalitu našich služeb potvrzují dlouhodobé servisní kontrakty s našimi spokojenými zákazníky,“ říká Patrik Korž.

Polycom, Inc. se sídlem v USA je vůdčí společností v oblasti vývoje a výroby video, audio, data a web konferencí. Výrobce audio, video a web konferenčních zařízení SoundStation, ViaVideo, ViewStation, iPower, WebOffice. Platforma Polycom Office je integrace těchto technologií tak, aby tvořily prostředí pro vzdálenou komunikaci tak přirozenou jako přímá osobní účast.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *