Prodej

Nakupujte nejlevněji: www.levný-nákup.cz

Plzeňská společnost CADFactory s.r.o., spouští svůj první projekt pro český internet www.levný-nákup.cz. Tato služba umožňuje jednotlivcům i firmám nakoupit cokoliv za nejnižší cenu. Šetřete také s levný-nákup.cz. „CADFactory se chce přeorientovat čistě jenom na poskytování internetových služeb, náš projekt levný-nákup.cz je prvním krokem k tomuto cíli,“ říká Tomáš Hoskovec, jednatel společnosti. Levný-nákup.cz umožňuje úplně každému ušetřit při nákupech. Mylně byste si mohli zaměření služby interpretovat jako další službu porovnávání cen v internetových obchodech. Levný-nákup sahá dále, porovnává ceny jak klasických kamenných obchodů, tak i obchodů internetových, v čemž je tato služba absolutní novinkou.

Princip fungování
K zjištění nejlevnější ceny výrobku si musíte objednat něco, čemu se říká rešerše. V podstatě se jedná o poptávku po vypracování „výzkumu“, kde lze zboží zakoupit nejlevněji. Vyplníte několik nezbytných údajů, např. typ výrobku, jeho popis. Nejdůležitější je uvést cenu, za kterou víte, že se hledaný výrobek prodává. Tato cena bude výchozí a levný-nákup.cz se pokusí najít cenu nižší.
Pokud levný-nákup.cz najde zboží levněji, jste okamžitě kontaktováni. Obě strany na obchodu vydělají. Vy, jako zákazník, získáte zboží levněji. Odměnou pro levný-nákup.cz je provize, která se vypočítává z rozdílu mezi výchozí a zjištěnou cenou (cena, kterou našel levný-nákup.cz mínus vám známá cena). Provize se pohybuje v rozmezí 20-30%.
Pokud levný-nákup.cz nenajde zboží levněji, jste také okamžitě kontaktováni. V tomto případě za provedení výzkumu neplatíte vůbec nic a získáte jistotu nejlevnějšího nákupu.

Modelová situace využití levný-nákup.cz
Je doba těsně po Vánocích a je třeba šetřit každou korunu. Přišli jste do obchodu a chcete si koupit Minisystém Philips FWP 750. Cena v obchodě je 12.990 Kč. Tato cena vám nevyhovuje a proto se rozhodnete využít službu levný-nákup.cz. Objednáte si rešerši s názvem výrobku. Nejpozději do čtyř dnů obdržíte výsledek průzkumu (rešerši) a zjistíte, že výrobek je k dostání v jiném obchodě za cenu 11.430 Kč. Cenový rozdíl je tedy 1.560 Kč. Z této ceny je provize pro levný-nákup.cz 30%, vy ušetříte 1.092 Kč!

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *