Knihy

3 publikace z edice 33 základních dovedností

Nakladatelství Computer Press vydává 3 publikace, které patří do edice 33 základních dovedností. Název první knihy je 33 základních dovedností pro obchodní jednání. Publikace je určena pro obchodníky a prodejce. Čtenářům poskytne 33 praktických rad, jak si domluvit obchodní jednání, jak se na jednání připravit a s úspěchem realizovat. Autor se věnuje také základním dovednostem, které by měly být známé obchodním zástupcům či prodejcům. Doporučuje vhodné oblečení, kde hledat zákazníka, organizaci času čí oslovení klienta. Ve čtyřech kapitolách se autor věnuje telefonování, následně čtenáře provádí obchodní schůzkou.
Autor Jiří Brabec pracuje více než 10 let jako odborný poradce v oblasti pojišťovnictví. Za tuto dobu vedl a vyškolil řadu obchodních zástupců.

Další knihou této edice je 33 základních postupů jak překonat stres při obchodování, kterou napsala Lia Hubáčková. Čtenářům nabízí návod, jak být vyrovnaný a trpělivý, jak snést vrtochy zákazníků. Kniha také obsahuje rady, které pomáhají v boji se stresem a posilují sebevědomí.
Autorka Lia Hubáčková pracuje jako klinická psycholožka se zaměřením na kvalitu života u dlouhodobě a těžce nemocných pacientů, dále je činná jako lektorka v oblasti relaxačních metod a stresu a v oblasti komunikace lékaře s pacientem či sdělování závažných diagnóz.

Třetí publikace s názvem 33 základních technik vyjednávání a argumentace je určena pro prodejce a obchodníky a vysvětluje taje vyjednávacích technik a argumentace. Brožura také seznamuje čtenáře se základními vyjednávacími technikami a pravidly, ale také vysvětluje finty a triky, které se v obchodě užívají. Objasňuje typy vyjednávačů, popisuje nátlakové techniky, i třeba metodu raportu.
Autorka Věra Bělohlávková patří mezi zkušené lektory, má certifikaci Institute of Personnel and Development v Londýně a mnohaletou praxi v oblasti obchodní komunikace a komunikačních dovedností.

Knihy vyšly v nakladatelství Computer Press.

Čtěte také