ICT

Řešení FastForward pro podporu řízení prodeje

Společnosti Oracle a Hewlett-Packard uvádějí na místní trh společné řešení FastForward pro podporu podnikového procesu řízení prodeje. Nasazení aplikací, které jsou součástí uvedeného balíčku umožní společnostem aktivně řídit své obchodníky, prodejní aktivity a zároveň předvídat objemy budoucích prodejů.

Klíčovou součástí balíčku je softwarový systém pro podporu řízení prodejního procesu v celém jeho rozsahu. Umožňuje centrální správu informací o zákaznících a prodejních příležitostech. Obchodní případ lze sledovat a řídit od jeho vzniku až po uzavření. Na základě databáze prodejních příležitostí je možné vytvářet předpovědi prodeje. Nasazení systému probíhá pomocí metodologie pro zrychlenou implementaci Oracle FastForward během dvou měsíců.

Systém je dodáván na výkonných serverech společnosti HP s operačními systémy Windows NT nebo Unix. Systém je možno provozovat na vlastním serveru ve vlastní režii, případně může provoz aplikace zajišťovat Oracle v rámci programu Oracle Online Services. Alternativou je nasazení systému v hostovaném prostředí.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *