Reklama

Společnost Datart spustila novou verzi svých internetových stránek

Společnost Datart oznámila spuštění nové verze svých internetových stránek. Na adrese www.datart.cz tak zákazníci naleznou veškeré důležité informace o společnosti a budou jistě také mile překvapeni novým designem webové prezentace.

Na úvodní stránce návštěvníci najdou to nejdůležitější – aktuální akční nabídku výrobků a služeb včetně možnosti stažení aktuálního akčního katalogu a novinky o dění ve společnosti. V dalších sekcích naleznou podrobné informace o aktuální akční nabídce společnosti Datart, dále pak o všech nabízených službách (Záruka nejnižší ceny, prodloužená záruka, doprava, instalace zakoupeného zboží, záruční a pozáruční servis, služby digitální fotografie, financování a dárkové poukázky) a v neposlední řadě rovněž o ekologických aktivitách společnosti (ekologická likvidace výrobků a baterií). Nechybí ani adresy všech prodejen řetězce, informace o infolince Datart 800 – 328 278 (800 – DATART), o historii i současnosti firmy a informace pro zájemce o zaměstnání.

„Naší novou internetovou prezentací bychom rádi dali znovu najevo svůj přístup k zákazníkům – i zde se snažíme nabídnout co nejširší a nejlepší služby. Ode dneška se tak naši zákazníci mohou jednoduše informovat o výběru z naší nabídky a nákup v našich prodejnách tak pro ně bude ještě příjemnější,“ komentoval spuštění nových internetových stránek generální ředitel společnosti Datart Pavel Sláma.

Společnost Datart – vítěz soutěže Obchodník roku 2003 v kategorii prodejců elektro – byla založena v roce 1990 a dnes se řadí mezi největší maloobchodní řetězce specializované na spotřební elektroniku ve střední a východní Evropě. Od roku 2003 je firma součástí společnosti KESA Electricals plc, která působí v sedmi evropských zemích, provozuje 790 prodejen, zaměstnává téměř 24 000 zaměstnanců a v roce 2002 realizovala obrat ve výši 5,4 mld. EUR. Společnost Datart provozuje 15 prodejen v České republice a sedm na Slovensku a zaměstnává více než 1000 pracovníků.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *