banner_left
Prodej

IBM přichází s integrovaným programem pro obchodní partnery

S cílem umožnit síti 90 000 obchodních partnerů lépe využívat nové obchodní příležitosti představila společnost IBM zjednodušený program PartnerWorld, který přinese optimalizovaný přístup k celému spektru produktů IBM.

Zatímco dříve byl PartnerWorld tvořen čtyřmi samostatnými programy pro systémy a služby, software, osobní systémy a vývojáře, přičemž pro každý z nich byla stanovena samostatná kritéria členství, datová infrastruktura a nabídka výhod, teď bude mít PartnerWorld jednotná, jasně definovaná kritéria členství, komplexní soubor výhod a integrovanou datovou infrastrukturu. Podpora, kterou IBM poskytuje obchodním partnerům, bude odpovídat všeobecně uznávaným obchodním modelům – poradenským firmám, systémovým integrátorům, nezávislým dodavatelům softwaru (ISV) a resellerům.

Mezi další vylepšení programu PartnerWorld patří:
Obchodní partneři se budou kvalifikovat pro jedinou úroveň členství v programu PartnerWorld (Member, Advanced nebo Premier) na základě jejich celkové úrovně spolupráce s IBM napříč všemi značkami IBM. Ta bude vyjádřena jasně definovaným systémem bodů na základě obratu, schopností a spokojenosti zákazníků. V závislosti na posilování spolupráce s IBM získají obchodní partneři přístup k odpovídajícímu zvýšení úrovně podpory IBM.

Pro všechny obchodní partnery bez ohledu na jejich produktové zaměření nebo obchodní model bude k dispozici nejširší nabídka bezplatných výhod programu PartnerWorld, volitelného placeného balíčku PartnerWorld Value Package a postupně získávaných možností Value Options. Mezi tyto výhody patří prostředky na podporu prodeje a marketingu, produkty a technologie, technické zdroje a podpora, školení a certifikace, akce a konference.

Nový program PartnerWorld také přinese vylepšený a přizpůsobený webový server pro obchodní partnery, kteří se ke všem nabídkám a obsahu programu PartnerWorld dostanou pomocí jediného uživatelského ID a hesla. Výhody programu PartnerWorld budou přizpůsobeny obchodnímu modelu každého partnera, aby obchodní partneři mohli snadno vyhledávat zdroje, jež jsou pro ně relevantní. Jako ocenění přínosu firem z kategorie Premier Business Partner, jež představuje nejvyšší úroveň členství, vytvořilo IBM program Premier Business Partner Difference s novým emblémem Premier Business Partner a jedinečným souborem výhod. Ty poskytují nejvyšší úroveň marketingové, obchodní a technické podpory a rozšířené zaměření na společné obchodní a marketingové plány. Nový program PartnerWorld zavede IBM ve dvou fázích. Konzultanti, integrátoři a prodejci hardwaru i softwaru začnou využívat výhody jediného programu v první fázi, která bude zahájena ve třetím čtvrtletí. Fáze dvě se rozjede ve čtvrtém čtvrtletí a v jejím průběhu bude integrována podpora pro nezávislé dodavatele softwaru. V mezidobí budou dodavatelé softwaru nadále moci využívat výhody programu PartnerWorld for Developers jako dosud.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *