E-business

WLW + eTarget

V průběhu března společnost WLW navázala spolupráci se společností eTarget a.s. Cílem této spolupráce je umožnit uživatelům rychlý a přímý přístup z vyhledávacích nástrojů k profesionálním B2B informacím.

Společnost WLW již dříve uzavírala smlouvy s vyhledávacími nástroji, aby přiblížila B2B informace co nejblíže k uživatelům internetu. Ti používají internetové vyhledávače ve zvyšující se míře pro pracovní účely. Vyhledávače poskytují k zadanému heslu většinou vysoké množství doprovodných informací, ale jen zřídka přímé odkazy na výrobce a dodavatele. Údaje z WLW tak vhodně doplnily běžný obsah vyhledávačů.

Uživatelé z České republiky a ze Slovenska těchto výhod mohli doposud využít pouze v případě, že ke své práci používali mezinárodní vyhledávače (např. Altavista nebo Google). To se však nyní mění. Díky smlouvě uzavřené mezi WLW a eTarget mohou i čeští a slovenští uživatelé internetu přímo ve vyhledávačích nalézt údaje o firmách a dodavatelích z WLW.

Jak to vše funguje: Pokud uživatel vyhledává v některém z partnerských vyhledávačů produkt nebo službu, v rámci kterých jsou výrobci a dodavatelé zařazeni ve WLW, zobrazí se přednostní odkaz do WLW. Do projektu je momentálně zařazeno 7.000 českých a 4.000 slovenských klíčových slov. Do projektu jsou zapojeny významné vyhledávače z České republiky (Quick.cz, Redbox.cz, Tiscali.cz, Volny.cz, Zoohoo.cz ad.) a ze Slovenska (Zoznam.sk, Superzoznam.sk, Atlas.sk, Zoohoo.sk ad.). Síť partnerských vyhledávačů se bude, podle eTargetu, stále rozšiřovat.

Uvedené výhody mohou využívat i čtenáři internetových deníků www.idnes.cz, www.sme.sk, www.pravda.sk a www.zive.sk – eTarget za podpory technologie Jyxo přiřadí ke každému článku zveřejněnému na těchto portálech kontextové odkazy.

Nová služba výrazně přiblíží obsah WLW běžným, případně začínajícím uživatelům internetu a výrazně jim usnadní hledání výrobců a dodavatelů produktů či služeb.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *