Reklama

Server Design.Stranek.cz překonal hranici 5000 nabízených předpřipravených návrhů www stránek

Český server nabízející předpřipravené profesionální www návrhy stránek Design.stranek.cz (URL=http://design.stranek.cz) překonal hranici 5000 jednotlivých návrhů stránek a stále rozšiřuje svou nabídku designů stránek, logotypů a korporátních identit.

Nyní již každý den přibývají další profesionální předpřipravené návrhy stránek a kompletních webových prezentací do některých z 60 kategorií podle tématického zaměření. Došlo také k rozšíření platebních možností a zrychlení offline objednávky. Výhodou nákupu předpřipraveného designu je možnost získat kvalitní design za cenu nesrovnatelně nižší než si nechat zpracovat design u grafiků v ČR.

Přes 50 designerů denně pracuje na tom, aby dodali nejkvalitnější návrhy webů, které splňují náročné požadavky klientů, kteří hledají kvalitní design za rozumnou cenu.

Uživatelé mohou jednoduše nakupovat online a platit několika platebnimi metodami. Nejužívanější je platba kreditní kartou, kdy uživatel ihned po zaplacení může koupený design stáhnout z internetu a začít jej upravovat. Dalším způsobem nákupu jsou tzv. offline platby, to jsou platby převodem, na fakturu či eBankou.

Novinkou mezi nabízenými službami jsou další nové produktové řady a nové bonusy pro každého zákazníka. Mezi nové produkty patří:

  • Korporátní identity – jedná se o kompletní návrh loga, hlavičkového papíru, vizitky a obálky
  • Full Site návrhy – jedná se o návrh hlavní stránky a všech podstránek, které jsou v navigační liště hlavní stránky, takže zákazník může získat až 8 různých návrhů za jednu cenu
  • Trojbarevné varianty – takto dodaný design je vypracován ve třech různých barevných variantách, takže zákazník má právo zvolit tu správnou barevnou kombinaci

EXKLUZIVNÍ LICENCE – Mezi novinku patří možnost získání exkluzivní licence, což znamená že na celém světě již nikdo ten stejný design nemůže zakoupit. Design je po exkluzivním nákupu ihned odebrán z celosvětové databáze a není možné jej zakoupit.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *