Reklama

Firemní blog Ignum

Na adrese http://blog.ignum.cz si mohou zákazníci firmy Ignum i všichni ostatní zájemci přečíst novinky ze zákulisí společnosti. Nová sekce firemních stránek by měla uvolněnější formou přiblížit čtenářům aktuální dění ve firmě a ve světě hostingu.

Podstatnou výhodou tzv. blogování je možnost přidávat komentáře k příspěvkům. Blog Ignumu není výjimkou. Na adrese http://blog.ignum.cz lze číst články a připojovat k nim vlastní názor. Tímto způsobem je pak snadné zjistit, jaké informace čtenáře zajímají a jak konkrétně může být blog užitečný.

Cílem je představit zákazníkům firmy a všem návštěvníkům způsob práce hostingové společnosti. Webhosting a internetové služby obecně bývají mnohdy zahaleny tajemstvím. Zákazník většinou komunikuje s poskytovatelem služby přes webové rozhraní anebo elektronickou poštou či telefonem. Webhostera většinou není obvyklé navštěvovat, ani není možné vidět místo, které si zákazník pronajímá. Blog společnosti Ignumu by měl umožnit nahlédnout pod pokličku a dokázat, že za veškerou činností firmy stojí tým lidí – odborníků.

Blogovací systém http://blog.ignum.cz také reaguje na trend, který se už delší dobu šíří internetem. Blogování odpovídá na otázku, jak jednoduše publikovat vlastní názory na webu. Do blogu Ignumu budou pravidelně přispívat zaměstnanci firmy, vedoucí pracovníci i administrátoři serverů, a externí autoři.

Společnost Ignum s.r.o. (www.ignum.cz) poskytuje profesionální hostingové služby od roku 1998. V současnosti hostuje přibližně 7 500 virtuálních serverů a patří mezi přední české společnosti nabízející registraci domén, virtuální hosting, dedikovaný hosting a server-hosting včetně aplikačních služeb.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *