Služby

Salans získala mezinárodní ocenění „Právní firma roku ve východní Evropě“

Právní kancelář Salans získala tento měsíc v Londýně, u příležitosti předávání cen Chambers Global Awards 2004, titul „Právní firma roku ve východní Evropě“. Chambers, jeden z nejpřednějších zdrojů právních informací v Evropě, je vydavatelem profesních právních průvodců, užívaných advokáty po celém světě. Cenu před zraky 800 právníků z 80 advokátních kanceláří vyhlásila paní Cherie Booth, úspěšná anglická advokátka a manželka britského premiéra Tony Blaira.

V kategorii „Právní firma roku ve východní Evropě” byly spolu se Salans nominovány tyto prestižní mezinárodní kanceláře: Allen & Overy, Clifford Chance, CMS Cameron McKenna, Dewey Ballantine, Linklaters, Weil Gotshal & Manges, White & Case. Porota složená z ředitelů právních divizí a podnikových právníků z vybraných velkých mezinárodních společností udělila 6. května 2004 ocenění právě firmě Salans. Na dalších místech se umístily CMS Cameron McKenna a Linklaters.

„Tohoto ocenění jsme dosáhli díky dlouholetému pracovnímu nasazení, obětavosti a dovednostem partnerů, advokátů a zaměstnanců ve všech našich kancelářích střední a východní Evropy. Označení za právní firmu roku je pro nás uznáním naší dlouhotrvající činnosti v tomto regionu a především ohodnocením partnerů, kteří s aktivitami v tomto regionu před lety začali,“ uvedl v reakci na ocenění Roger Abrahams, Global Managing Partner společnosti Salans a dodal: „K získání ocenění velkou měrou přispěly naše nové kanceláře ve střední a východní Evropě (dříve Altheimer & Gray), k nimž patří i pražská kancelář Salans. Ta byla založena v roce 1991 jako jedna z prvních mezinárodních právních kanceláří v Praze.

Salans je advokátní kancelář poskytující komplexní právní služby prostřednictvím svých kanceláří v Alma-Atě, Baku, Bratislavě, Bukurešti, Istanbulu, Kyjevě, Londýně, Moskvě, New Yorku, Paříži, Praze, Sankt Petěrburgu, Šanghaji a ve Varšavě. Díky kombinaci hlubokých znalostí právníků Salans v oblasti národních právních řádů ve všech zemích, kde Salans působí, a jejich zevrubné obeznámenosti s mezinárodními obchodními a finančními transakcemi je právní kancelář Salans schopná poskytovat svým klientům široké spektrum právních služeb plně uspokojujících jejich potřeby v globálním i lokálním měřítku. V letošním vydání prestižního seznamu významných firem Czech Business Guide 2004 je Salans uvedena mezi první pěticí advokátních kanceláří v České republice.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *