ICT

IBM a SSA Global vytvářejí strategickou alianci

IBM, největší výrobce informačních technologií na světě, a SSA Global, jeden z největších světových dodavatelů podnikového softwaru pro středně velké výrobce a divize velkých společností, oznámily globální strategickou alianci, která má pomoci zákazníkům maximalizovat výhody nových a existujících podnikových aplikací tím, že jim usnadní modernizaci a integraci jejich systémů.

Prostřednictvím aliance budou IBM a SSA Global pomáhat středně velkým společnostem dosahovat vyšší úrovně integrace aplikací a sdílet rychleji obchodní informace v organizaci. Vzhledem k tomu, že řešení SSA Global na serverech IBM eServer xSeries, iSeries, pSeries a zSeries už používají tisíce zákazníků, společné řešení dále sníží celkové náklady na vlastnictví a umožní zákazníkům rychleji získávat hodnotu z vložených investic. Zároveň pomůže firmám se zaváděním stále většího množství průmyslových standardů a s implementací požadavků kladených na informační systémy.

Podle podmínek smlouvy budou obě společnosti spolupracovat na prodeji podnikových řešení SSA Global postavených na middlewarových technologiích IBM včetně IBM WebSphere Portal, IBM WebSphere Business Integration, IBM WebSphere Application Server a IBM DB2 Universal Database. Mezi podnikové aplikace SSA Global patří aplikace pro plánování podnikových prostředků (ERP), řízení výkonnosti společnosti (CPM), řízení vztahů se zákazníky (CRM), správu životních cyklů produktů (PLM), řízení dodavatelského řetězce (SCM) a řízení vztahů s dodavateli (SRM). IBM Business Consulting Services a SSA Global budou spolupracovat na poskytování služeb implementace a poradenství.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *