Marketing

Společnost WLW rozšiřuje databázi o Skandinávii

Poskytovatel informačních služeb Wer liefert was?, (WLW, česky „Kdo co dodává ?“), pokračuje na své cestě k pozici B2B mezinárodního vícejazyčného internetového portálu. Business-to-business platformu www.wlw.cz (www.wlw.net) využívají odborní zákazníci, kteří hledají výrobky a dodavatele z evropských zemí. Aktuálně bylo jako 14. země přidáno Švédsko, s více než 7 000 exportně zaměřenými dodavateli a od prosince WLW poskytuje také informace o dodavatelích z Finska. Navíc je nyní možné provádět prohledávání ve švédském a finském jazyce, což znamená, že informace společnosti WLW jsou dnes k dispozici v celkem 11 jazycích.

„Wer liefert was?“ spolupracuje na švédském trhu se společností Emfas (www.emfas.com), švédským vydavatelem B2B adresářů. Obě společnosti patří ke skupině ENIRO AB, Stockholm, vedoucí společnosti na skandinávském trhu online a offline adresářů. „Je rozumné využívat spolupráce a rozšířit WLW o údaje dostupné v rámci skupiny ENIRO,“ říká generální ředitel Peter Schulze a dodává, že „s výhledem na blížící se vznik Eurolandu a rostoucí důležitost přeshraničního obchodu v EU chceme být aktivní i na těchto trzích.“

Další krok, který byl plánován na prosinec, zahrnoval uvedení údajů o finských společnostech. Celkový počet evropských zemí zastoupených v databázi WLW tak dosáhl 15 a postupně budou následovat další.

Aby byl proces zprostředkování jednodušší, zahrnuje online nabídka na „Wer liefert was?“ nejen informace o více než 400 000 společnostech a jejich službách a výrobcích, ale také doplňkové funkce. Funkce tržiště, WLW-MARKET, zprostředkovává přímý online kontakt mezi dodavateli. Umožňuje zákazníkům zaslat vybraným dodavatelům poptávku nebo žádost o podrobnou cenovou nabídku jediným kliknutím myši. Personalizovaná sekce, myWLW, nabízí registrovaným uživatelům zdarma doplňkové služby, např. export nebo tisk adres, správu odeslaných poptávek. WLW je pro online uživatele zcela zdarma.

Kompletní nabídka informací, které přináší služba „Wer liefert was?“, je k dispozici i na jiných nosičích, a to jako CD-BOOK®, EURO-CD-BOOK a CD-MARKETING pro profesionální manažery zabývající se obstaráváním zboží a prodejem.

Čtěte také